Často kladené otázky

Čo poskytujeme návštevníkom?

Hľadáte kvalitných stavebníkov vo Vašom blízkom okolí? Ponúkame Vám zoznam stavebníkov po celej Českej republike. O každom stavebníka podávame všetky dôležité informácie, ako je adresa, kontakt a úradné hodiny.

Ako zaregistrovať Vaše stavebníctvo?

Registrácia je jednoduchá. Stačí kliknúť na kolónku REGISTROVAŤ SUBJEKT, vyplniť požadované údaje a následne označiť všetky Vami poskytované služby a katerórie, kde sa má Vaša stavebníctvo zobraziť.

Do 24hodín sa Vám ozve asistent, ktorý si s Vami dohodne ďalší postup a v čase do 48 hodin sa Vaše stavebníctvo zobrazí.

Koľko to stojí?

Naše služby sú odstupňované podľa cenníka, ktorý Vám bude zaslaný na Váš e-mail potom, čo dokončíte registráciu. 

Aké sú výhody?

Výhody spočívajú v tom, že Vaše stavebníctvo bude na očiach-dozvie sa o ňom viac ľudí. Katalogstavebnictvi.cz sa umiestňuje v predných pozíciách na kľúčové slová - stavebníctvo, stavebné firmy, remeselné práce.

TOP HomePage, TOP5 a NÁŠ TIP

TOP HomePage sú stavebníctva, ktoré sa zobrazujú na hlavnej stránke - sú vidieť na prvých miestach.

TOP5 je 5 stavebníctva, ktoré sa zobrazujú v prvom rade v sekcii PODĽA REGIÓNU a v sekcii PODĽA SLUŽIEB.

NÁŠ TIP zobrazuje 2 najlepšie stavebníctva v Českej republike v sekcii PODĽA REGIÓNU a PODĽA SLUŽIEB - Vaše stavebníctvo bude vždy na očiach!

Chcete aby sa Vaše stavebníctvo zobrazovalo na týchto výsadných miestach? Objednajte si službu TOP HomePage, TOP5 či službu NÁŠ TIP.

Cena podľa cenníka. 

Ako vybrať to správne stavebníctvo?

Možnosti hľadania v katalógu stavebníctvo sú nepreberné. Na výber je filtrovanie podľa krajov, miest, ale aj služieb či pomocou fulltextového vyhľadávania.

Prečo využívať náš katalóg stavebníctva?

Výhodou nášho katalógu je prehľadnosť a jednoduchosť. Môžete si ľahko zistiť aké služby Vami hľadané stavebníctvo poskytuje a porovnať si služby viacerých stavebníctiev a zvoliť si to stavevníctvo, ktoré bude spĺňať všetky Vaše požiadavky.

Sprostredkováva spoločnosť Choice One s.r.o. klientov?

Nie. Spoločnosť Choice One s.r.o. sa nezaoberá sprostredkovaním klientov a nie je ani sprostredkovateľská agentúra.

Služby spoločnosti Choice One sro nie sú, neboli a nebudú platené od provízie za sprostredkovanie. Zaoberáme sa prevádzkou a vývojom webových portálov, aplikácií a online marketingu. Tieto služby sú vždy spoplatnené fixnou jednorazovú sumou. Návštevníkom, ktorí navštevujú portály spoločnosti odporúčame špecifické subjekty pomocou webových profilov a to isté robíme aj pri priamom telefonickom alebo emailovom oslovení záujemcom o služby. Odporučíme vždy konkrétny subjekt, ktorý najviac spĺňa parametre dopytujúceho. Sprostredkovanie, s ktorým sa môžete u nás stretnúť je len sprostredkovanie dopytov po službách (nie klientov!), K čomu slúži formulár a kontaktné linky pre návštevníkov portálov.

Prečo byť u nás v katalógu?

- Výnimočný projekt

- Efektívne vyhľadávanie podľa regiónu, podľa služieb a podľa názvu

- Originálne spracovanie

- Prvé stránky vyhľadávačov

- Vlastný účet

- Možnosť vkladať aktuálne informácie

- Telefonická podpora

- Plne samostatná webová prezentácia

- Automatický preklad profilu do 4 jazykov

- Referencie a články

- Napojenie na ďalšie projekty

- Najnižšia cena za zápis

- Nové zákazky

- Transparentné rokovania a individuálny prístup

- A oveľa viac ...

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY